ERIK MAGNUSSON. "Sångbäcksfallet - Vemdalsskalet", olja på duk, signerad.

395308. ERIK MAGNUSSON. "Sångbäcksfallet - Vemdalsskalet", olja på duk, signerad.

Bildmått 79 x 46 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 79 x 46 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 238