CHANEL, armband, sterling silver.

3952835. CHANEL, armband, sterling silver.

Stämplat 925 samt otydliga stämplar.
2 delat öppningsbart.
Innermått ca 60x55 mm.
Vikt 60 gram.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 delat öppningsbart.
Innermått ca 60x55 mm.
Vikt 60 gram.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 779