VATTENPUMP, grönpatinerat gjutjärn, 1900-talets hälft.

395265. VATTENPUMP, grönpatinerat gjutjärn, 1900-talets hälft.

Höjd 64 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 64 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 676