Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
PALLE NIELSEN. Träsnitt, signerad, numrerad 5/25, och daterad 62.
395249. PALLE NIELSEN. Träsnitt, signerad, numrerad 5/25, och daterad 62.
Bildyta 24 x 33 cm.
Aning gulnad.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bildyta 24 x 33 cm.
Aning gulnad.
Stadsauktion Sundsvall
613