Stadsauktion Sundsvall
Konst
Skulptur
NILS RUNDGREN "BJÖRNJÄGAREN". Cykel, luffararbete, 1900-tal.
395226. NILS RUNDGREN "BJÖRNJÄGAREN". Cykel, luffararbete, 1900-tal.
Längd 29,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 29,5 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 619