HALSKEDJOR, 2 st 18 k guld, vikt 15 g.

395186. HALSKEDJOR, 2 st 18 k guld, vikt 15 g.

1 st Längre kedja, 112 cm
1 st mindre kedja längd 36 cm
Båda kedjorna ostämplade
Låset på det långa 18 K
Låset på det korta Silver.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Längre kedja, 112 cm
1 st mindre kedja längd 36 cm
Båda kedjorna ostämplade
Låset på det långa 18 K
Låset på det korta Silver.

Bruksslitage.

Antal besök: 703