1 st Längre kedja, 112 cm
1 st mindre kedja längd 36 cm
Båda kedjorna ostämplade
Låset på det långa 18 K
Låset på det korta Silver.
Bruksslitage.
1 st Längre kedja, 112 cm
1 st mindre kedja längd 36 cm
Båda kedjorna ostämplade
Låset på det långa 18 K
Låset på det korta Silver.
Bruksslitage.