SURROUNDSYSTEM, Onkyo, Canton, 2000-tal.

3949888. SURROUNDSYSTEM, Onkyo, Canton, 2000-tal.

Receiver, Onkyo TX-NR609.
4 surroundhögtalare, Canton CD 200.
1 centerhögtalare, Canton CD 250.
1 subwoofer, Canton AS 225 SC.

Bruksslitage, märken. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Receiver, Onkyo TX-NR609.

Antal besök: 311