3949888. SURROUNDSYSTEM, Onkyo, Canton, 2000-tal.
Receiver, Onkyo TX-NR609.
4 surroundhögtalare, Canton CD 200.
1 centerhögtalare, Canton CD 250.
1 subwoofer, Canton AS 225 SC.
Bruksslitage, märken. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.