GOLVUR, 1800-tal.

GOLVUR, 1800-tal.
394873. GOLVUR, 1800-tal.

Senare bemålat. Höjd ca 200 cm.

Bruks/åldersslitage. Skador, sprickor, färgbortfall. Lod samt pendel finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
394873. GOLVUR, 1800-tal.

Antal besök: 828