SVEN LJUNGBERG. Färgträsnitt.

SVEN LJUNGBERG. Färgträsnitt.
394764. SVEN LJUNGBERG. Färgträsnitt.

Byggnadsarbetare. Signerad och numrerad 230/360 ex
40x36 cm.

Bruksslitage.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

40x36 cm.

Bruksslitage.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Antal besök: 817