KLÄNNING, silkesblandning, Mats Liljegren, Sverige, 1970/80-tal.

394520. KLÄNNING, silkesblandning, Mats Liljegren, Sverige, 1970/80-tal.

Mönster i blått, rött, rosa och vitt mot grå botten.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 169