LEKSAKSBIL, 1900-tal, Cadillac.

3944456. LEKSAKSBIL, 1900-tal, Cadillac.

Längd ca 28 cm.

Defekter, skador, saknar delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 28 cm.

Antal besök: 209