930. SAMEKNIV, PER SUNNA.

SAMEKNIV, PER SUNNA.
930. 3941762. SAMEKNIV, PER SUNNA.

Knivens totala längd ca 19 cm, bladsignatur "OG", balja av trä, horn och läder, signerad balja "PS".

Smärre bruksslitage, fläckar på bladet.

Tema

Vårens vapenauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Vårens vapenauktion

Katalognr
930
Antal besök: 575