SNAPPLÅSGEVÄR, Balkan/Albanien, 1800-tal.

3941615. SNAPPLÅSGEVÄR, Balkan/Albanien, 1800-tal.

Stock med graverad dekor på järn och mässing. Längd 118 cm.

Defekter, skador och slitage, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 665