BYRÅ, gustaviansk stil. 1900-talets mitt.

393575. BYRÅ, gustaviansk stil. 1900-talets mitt.

3 lådor. Stenskiva. Bredd/längd 96, djup 50, höjd cm.

Bruksslitage, flisa saknas på baksida skiva, troligen från tillverkningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 554