SYMASKIN, modell 421G, Singer, 1900-tal.

3933067. SYMASKIN, modell 421G, Singer, 1900-tal.

Med bärhus, längd 54, höjd 30 cm.

Bruksslitage, kablage och pedal saknas, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 486