FOLKE GULLBY. Etsning, "Sängen", signerad och daterad i plåten 52.

392708. FOLKE GULLBY. Etsning, "Sängen", signerad och daterad i plåten 52.

Ca. 6,7x5,3 cm.

Ej examinerad ur ram.

Folke Gullby (1912–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 6,7x5,3 cm.

Ej examinerad ur ram.

Folke Gullby (1912–1982)

Antal besök: 1 126