MARTIN POSER. Kustbild med segelbåtar, olja på duk,uppfodrad, signerad.

391906. MARTIN POSER. Kustbild med segelbåtar, olja på duk,uppfodrad, signerad.

16 x 30 cm.

uppfodrad på pannå.

Martin Poser (1909–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

16 x 30 cm.

uppfodrad på pannå.

Martin Poser (1909–1999)

Antal besök: 780