CLAUDE MONET. EFTER. BASSÄNGEN VID ARGENTEUIL.

3918235. CLAUDE MONET. EFTER. BASSÄNGEN VID ARGENTEUIL.

olja på duk, signerad nere vänster, 76cm x 96cm, inramad.

repa/buckla på duk, märken till ram.

Claude Monet (1840–1926)

Gör en kostnadsfri värdering!

Claude Monet (1840–1926)

Antal besök: 1 175