EINAR JOLIN. Litografi. Signerad.

391624. EINAR JOLIN. Litografi. Signerad.

33 x43.5 cm.

Saknar glas. Fläckar. Gulnad.

Einar Jolin (1890–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x43.5 cm.

Saknar glas. Fläckar. Gulnad.

Einar Jolin (1890–1976)

Antal besök: 2 620