PAUL HOFF. FIGURIN, glas, falk, Kosta, WWF 1975.

391394. PAUL HOFF. FIGURIN, glas, falk, Kosta, WWF 1975.

Höjd 17 cm, blågrå glasmassa, signerad i botten med WWF logo, Kosta Sweden.

Bruksslitage.

Paul Hoff (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Paul Hoff (Född 1945)

Antal besök: 5 408