KAVAJER, 3 st, manchester, bl.a. "Riverina", Algots, 1970-tal.

391062. KAVAJER, 3 st, manchester, bl.a. "Riverina", Algots, 1970-tal.

Fodrade, knäppning fram. Modern damstorlek ca 36/38.

2 st oanvända med etiketter / smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 481