TORSTEN HULT. "KLIPPOR, BOHUSLÄN". OLJA PÅ DUK. 1948.

3908490. TORSTEN HULT. "KLIPPOR, BOHUSLÄN". OLJA PÅ DUK. 1948.

Signerad Hult och daterad 48.
Bildmått: 35x68 cm.
Rammått: 53,5x86 cm.

Färgkrackeleringar. Kraftig ramslitage.

Torsten Hult (1922–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad Hult och daterad 48.
Bildmått: 35x68 cm.
Rammått: 53,5x86 cm.

Torsten Hult (1922–2012)

Antal besök: 238