DOCKSKÅPSMÖBLER och TILLBEHÖR, 27 delar, 1960/70-tal.

390813. DOCKSKÅPSMÖBLER och TILLBEHÖR, 27 delar, 1960/70-tal.

Soffor, skåp, bord mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffor, skåp, bord mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 755