ERIK LANGE. Kvinna i gamla stan.

3906001. ERIK LANGE. Kvinna i gamla stan.

Etsning, signerad.

21 x 17,5 cm.

Rammått: 33 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etsning, signerad.

21 x 17,5 cm.

Rammått: 33 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 199