BRÄDSPEL, schack och Backgammon. 18/1900-tal.

3904691. BRÄDSPEL, schack och Backgammon. 18/1900-tal.

Intarsia.
Schack vid lock utfällbart backgammon.
Längd 52, bredd 45, höjd 19 cm.

Slitage, fanerskador och sprickor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Intarsia.

Antal besök: 414