AXELL FRIDELL. "På utfärd", etsning, signerad i plåten 1934, F.f.G.K. 1947.

390386. AXELL FRIDELL. "På utfärd", etsning, signerad i plåten 1934, F.f.G.K. 1947.

Oramat blad. Bildyta 29 x 23 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad.

Antal besök: 1 121