SIXTEN HAAGE. "Söderport", etsning, signerad och numrerad 63/320.

390373. SIXTEN HAAGE. "Söderport", etsning, signerad och numrerad 63/320.

Oramat blad. Bildyta 35 x 23 cm.

Sixten Haage (Född 1926)

Gör en kostnadsfri värdering!

Sixten Haage (Född 1926)

Antal besök: 995