Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
FAT, lergods, Boda fajans. 1800-talets senare del.
390045. FAT, lergods, Boda fajans. 1800-talets senare del.
Diameter 23 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 23 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 451