KARL ERIK HÄGGBLAD. "Solnedgång", svetsgravyr. Signerad och numrerad 77/320.

389968. KARL ERIK HÄGGBLAD. "Solnedgång", svetsgravyr. Signerad och numrerad 77/320.

Oramat blad. Bildyta 23 x 23 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 785