TRÄSNITT/ETSNINGAR, figurscener, 4 st, bl.a. Torsten Billman. Föreningen för grafisk konst. 1900-talets första hälft.

389941. TRÄSNITT/ETSNINGAR, figurscener, 4 st, bl.a. Torsten Billman. Föreningen för grafisk konst. 1900-talets första hälft.

Oramade blad. 22 - 34 x 31 - 44 cm.

Gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnade.

Antal besök: 992