THORVALD RYGAARD. Fjällstuga, olja på duk, signerad och daterad 1932.

389639. THORVALD RYGAARD. Fjällstuga, olja på duk, signerad och daterad 1932.

54 x 89 cm.

Spännramen har lossnat mot ramen.

Thorvald Rygaard (1872–1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 89 cm.

Thorvald Rygaard (1872–1939)

Antal besök: 1 015