SOLGLASÖGON, Ray Ban, "Olympian II", G-15 grå. B&L, USA. 1990-tal.

389534. SOLGLASÖGON, Ray Ban, "Olympian II", G-15 grå. B&L, USA. 1990-tal.

Glas 54 mm. Båge, bredd.

Smärre slitage på båge.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas 54 mm. Båge, bredd.

Smärre slitage på båge.

Antal besök: 2 354