KLAFFBORD, empirestil, 18/1900-tal.

389244. KLAFFBORD, empirestil, 18/1900-tal.

Avsmalnande, mässingsskodda ben, bordsskiva med 2 st klaffar. Längd 88 cm, bredd 47 -87 cm, höjd 77,5 cm.

Bruksslitage, senare betsad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, senare betsad.

Antal besök: 607