SOFFBORD, Gustaviansk stil, Jason Ringstedt, Danish Applied Art, 1900-tal.

389149. SOFFBORD, Gustaviansk stil, Jason Ringstedt, Danish Applied Art, 1900-tal.

Bemålad i beigegrå färg med krackelyreffekt, bordsskiva med kakelplattor. Längd 93, bredd 55, höjd 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 416