FRANCISCO TOLEDO. Utan titel.

FRANCISCO TOLEDO. Utan titel.
3890640. FRANCISCO TOLEDO. Utan titel.

Bläck på papper, signerad i blyerts.

ca 47 x 65 cm.

Rammått: 48 x 66 cm.

Proveniens: Galerie Daniel Gervis, 34 rue du Bac, Paris.
Svensk Privatsamling.

Ej examinerad ur ram. Vågigt papper.

Tema

Hammarös höstkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 47 x 65 cm.

Rammått: 48 x 66 cm.

Svensk Privatsamling.

Tema

Hammarös höstkvalitetsauktion

Antal besök: 344