PARTI SILVER, mestadels skedar, 18&1900-tal.

388696. PARTI SILVER, mestadels skedar, 18&1900-tal.

Ströskedens längd ca 18 cm, total vikt ca 670g.

Slitage, repor, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, gravyr.

Antal besök: 538