VINGLAS / POKALER, ett par, Ulrica Hydman-Vallien, signerade, Kosta Boda. 1900-talets andra hälft.

388633. VINGLAS / POKALER, ett par, Ulrica Hydman-Vallien, signerade, Kosta Boda. 1900-talets andra hälft.

Höjd 25,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 785