GÖRAN BRUNIUS. Träd vid sjö, olja på duk, signerad.

388592. GÖRAN BRUNIUS. Träd vid sjö, olja på duk, signerad.

Bildmått 49 x 59,5 cm.

Göran Brunius (1911–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 49 x 59,5 cm.

Göran Brunius (1911–2005)

Antal besök: 736