OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad och numrerad a tergo 1997.

"Surrealism eller hjärnans konung", ca. 54x45 cm.

Lös i ramen.

Lös i ramen.

Föremålsnr
388577
Antal besök: 391