VÄGGRELIEFER, 2 st, keramik. signerade LE. Söholm/Stentøj, Danmark.1900-talets mitt.

388536. VÄGGRELIEFER, 2 st, keramik. signerade LE. Söholm/Stentøj, Danmark.1900-talets mitt.

Abstrakt dekor. Bredd 34 - 36 x 25 cm.

Bruksslitage, smärre bortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 690