CARL LARSSON. Efter. Offsettryck, 3 st, bl.a. "Julaftonen", 1900-talets andra del.

3884482. CARL LARSSON. Efter. Offsettryck, 3 st, bl.a. "Julaftonen", 1900-talets andra del.

"Julaftonen", Vinter på Spadarvet och "Köket" ur Ett hem,
Mått med ram ca 25,5x34,5 cm.
Bildmått ca 23x32 cm.

"Brita" med julljus och äpplen,
Mått med ram ca 25,5x20,5 cm.
Bildmått ca 19x13,5 cm.

Bruksslitage, ytsmuts.
Ej examinerad ur ram.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått med ram ca 25,5x34,5 cm.
Bildmått ca 23x32 cm.

Mått med ram ca 25,5x20,5 cm.
Bildmått ca 19x13,5 cm.

Bruksslitage, ytsmuts.
Ej examinerad ur ram.

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 374