VÄGGLAMPA, krom och glas, Art Deco, 1930/40-tal.

388199. VÄGGLAMPA, krom och glas, Art Deco, 1930/40-tal.

Stomme i krom med cylinderformat glas, längd 25 cm. Extra glödlampa medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 069