KARMSTOLAR / FÅTÖLJER, ett par, Gripsholmsmodell, 1900-tal.

388014. KARMSTOLAR / FÅTÖLJER, ett par, Gripsholmsmodell, 1900-tal.

Plymåer och armstöd i blå klädsel, stomme i polerad ek.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 780