VAS, mässing, "Elegance", Mikael Kurpatow, Skultuna. 1900-talets andra hälft.

387987. VAS, mässing, "Elegance", Mikael Kurpatow, Skultuna. 1900-talets andra hälft.

Elipsformad. Stämplad Skultuna 1607, samt C11.
Höj 20 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höj 20 cm.

Antal besök: 1 379