3877724. JULPRYDNADER, 10 st, keramik, DBKD, Sverige, samtida.
3 st "Frozen Santa", bruna, ca 17,5-22,5 cm höga.
5 st julgranar "Narrow Gran", ca 11,5 cm höga.
2 st julgranar "Narrow Large", ca 14,5 cm höga.
Skavmärken på dom två mindre tomtarna och en gran med mindre kantnagg, i övrigt fint bruksskick. Smärre stearinrester förekommer.
Nu är det jul igen