Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
UNDERTALLRIKAR, nysilver, 12 stycken.1900-talets andra hälft.
387756. UNDERTALLRIKAR, nysilver, 12 stycken.1900-talets andra hälft.
Diameter 30 cm.
Lätt bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 30 cm.
Lätt bruksslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
549