MATTA, Afgan. 1900-tal. 230 x 137 cm.

387401. MATTA, Afgan. 1900-tal. 230 x 137 cm.

Oktagoner på rött botten, kantbård med geometriska figurer.

Bruksslitage, smuts, ställvis sliten lugg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 654