387138. JOHAN KROUTHÉN. Olja på duk. Signerad och daterad. 1923.

Signerad och daterad Johan Krouthén 1923 75 x 50 cm.
Hus vid sjö med solbelysta näckrosor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Gomér & Andersson Linköping
Föremålsnr
387138

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Momsnr
SE556754767301
Org.nr
556754-7673
Telefon
013-375210
Adress

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 3 530